Angielski Zielona Góra - OXFORD STREET - Centrum Edukacji Językowej

OXFORD STREET
   
 
 
Egzaminy ETS
 

Z przyjemnością informujemy, że od 13.11.2007, OXFORD STREET C.E.J. jest partnerem ETS (Educational Testing Service), największej organizacji testującej na świecie, lidera w tworzeniu obiektywnych i rzetelnych certyfikatów językowych i narzędzi wspomagających naukę języków obcych

O ETS (Educational Testing Service)

ETS - Educational Testing Service, to największa, niezależna organizacja non-profit, zajmująca się badaniami w dziedzinie edukacji i tworzeniem systemów oceny. Główna siedziba ETS mieści się w Princeton w Stanach Zjednoczonych. Od swojego powstania w 1947 roku, ETS jest liderem w badaniach edukacyjnych i udostępnianiu obiektywnych i rzetelnych systemów oceny dla klientów indywidualnych, instytucjonalnych i korporacyjnych na całym świecie.

W naszym ośrodku egzaminacyjnym możecie Państwo:

  •  zarejestrować się na egzamin TOEIC, TOEIC Bridge, TOEFL Junior
  • przygotować się do egzaminów ETS, zarówno do TOEIC, TOEIC Bridge i TOEFL jak i do egzaminów z języka francuskiego (TFI) oraz niemieckiego (WiDaF)
  • zdać egzamin TOEIC, TOEIC Bridge, TOEFL Junior w zamkniętych sesjach egzaminacyjnych organizowanych przez nasz ośrodek lub zdać egzamin w dowolnie wybranym terminie, na żądanie
  • zakupić podręczniki przygotowujące do egzaminów TOEIC i TOEFL
  • przygotować się do egzaminu TOEFL, uczęszczając na kurs przygotowujący lub podejmując próbny egzamin TPO (TOEFL Practice Online) - pełny, autentyczny egzamin TOEFL, dostępny online na każdym komputerze wyposażonym w słuchawki i mikrofon oraz z dostępem do Internetu.

Najbliższe terminy sesji otwartej:

TOEIC  L&R    07.10.2016 godz. 09:00 s. nr 1

TOEFL Junior 07.10.2016 godz. 12:30 s. nr 1

TOEIC Bridge 04.11.2016 godz. 12:00 s. nr 1

   
 
© 2023. Wszystkie prawa zastrzeżone. powered by cti.eu - hosting, poczta, domeny, webdesign