Angielski Zielona Góra - OXFORD STREET - Centrum Edukacji Językowej

OXFORD STREET
   
 
 
Coaching / szkolenia
 

Idąc za Robertem Diltsem uważamy, że "technika coachingu polega na wydobywaniu mocnych stron ludzi, pomaganiu im w omijaniu osobistych barier i ograniczeń w celu osiągnięcia celu, a także ułatwieniu im bardziej efektywnego funkcjonowania w zespole. Coaching koncentruje się na rozwiązaniu (a nie na poszukiwaniu przyczyn problemów), promując rozwój nowych strategii myślenia i działania".

Oznacza to, że coaching nie jest terapią - nie szuka przyczyn w przeszłości lecz w swej istocie jest ukierunkowany na przyszłość - na znajdowanie rozwiązań.

Najważniejsze jest w tym procesie jednak to, że Coach dba jedynie o proces - taka swoista obsługa techniczna podróży - a kierunek i cel wyznacza i osiąga sam Klient. W tym znaczeniu coaching porusza się jedynie po "mapie" Klienta. A paliwem go napędzającym są posiadane przez niego samego zasoby.

Dylematy Klienta, które wnosi on do coachingu mogą dotyczyć wszelkich dziedzin życia: od osobistych po zawodowe. Ciekawe jest jednak to, że odkrycia dokonywane przez Klienta w procesie coachingu niejednokrotnie zaskakują jego samego.

Nasz Coch posiada tytuł: "Coach Praktyk Biznesu / International Practitioner Business Coach" i kieruje się kodem etyki zawodowej, która zobowiązuje go do ścisłej tajemnicy coachingowej. Potwierdza to certyfikat nr 067 Norman Benett Academy akredytowany przez European Mentoring and Coaching Council i potwierdzony świadectwem jakości European Quality Award.

Podstawą coachingu jest zaufanie. Dlatego proponujemy Ci pierwsze spotkanie z coachem w celu informacyjnym za darmo. Spotkaj się, zapoznaj się, dopytaj i dopiero wtedy umów na spotkanie coaching'owe.

 

   
 

Umów się już teraz:

 

© 2023. Wszystkie prawa zastrzeżone. powered by cti.eu - hosting, poczta, domeny, webdesign